Naše bistro

 

Představujeme vám Bistro Kaprova – kouzelné bistro a restauraci v centru historické Prahy, pouhých 450 metrů od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina.

Můžete u nás posnídat, poobědvat nebo povečeřet, odnést si něco s sebou, nebo jen tak posedět s přáteli u sklenky vína, míchaného nápoje či kávy. Naše menu spojuje oblíbenou středozemní kuchyni: italskou, španělskou, řeckou, francouzskou, rakouskou nebo i českou gastronomii obohacenou moderním přístupem. „V jednoduchosti je síla,“  říká o svých receptech executive chef Bistra Kaprova Tomáš Černý, který čerpá ze svých mnohaletých zkušeností nabytých po boku světově uznávaných šéfkuchařů i z vlastního vzdělávání.

 
 

Tomáš Černý dlouhodobě pracuje s několika málo vybranými dodavateli. Díky tomu se mu s nimi podařilo vybudovat pevné vztahy a podmínky, které zvyšují úroveň našich služeb a kvalitu našich jídel.

Jedinečné charisma Bistra Kaprova je podtrženo nevšedním příjemným prostorem, který vznikl podle návrhu uznávaného českého architekta Jaromíra Pizingera. Je zde 63 míst k sezení, a to i na galerii nebo v našem salonku.

 
 

V prostorech, kde se nyní nachází Bistro Kaprova, bývalo dlouhá léta uznávané knihkupectví. Z úcty k němu a ke všem, kdo do něj rádi chodívali, jsme se rozhodli zachovat část věnovanou prodeji knih, tematicky zaměřených na historii hlavního města Prahy, cestopisy či knížky o gastronomii.

Pevně věříme, že to vše v kombinaci s naší pracovitostí, oddaností a vášní vám nastolí pohodu a příjemnou atmosféru. Naší ambicí je vařit tak, aby vám u nás bylo dobře a rádi jste se k nám vraceli. Vybrali jsme si cestu náročnější, ale osobitější a upřímnější – svou.