BOOKSHOP

V prostorech, kde se nyní nachází Bistro Kaprova, bývalo donedávna známé a proslulé knihkupectví. Z úcty a respektu ke všem, kteří toto knihkupectví léta provozovali a vedli, i s úctou a respektem k těm, kteří ho rádi navštěvovali, jsme se rozhodli v části Bistro Kaprova zachovat také menší knihkupectví. Vybrali jsme pro vás stovky knížek, ale vzhledem k tomu, že nepatříme do žádné sítě knihkupectví ani nakladatelství a naše prostorové možnosti jsou omezené, zaměřili jsme se na knihy o historii, zejména pak historii hlavního města Prahy, na cestopisy a především knihy o gastronomii a kuchařky. Věříme, že se k nám přijdete podívat a oceníte nabídku Bistra Kaprova & Bookshopu.

article image
article image

Mimořádná šance mít knihu portrétů od Annie Leibovitz s jejím vlastnoručním podpisem! A pozor – k mání je v Praze jen devět (!) podepsaných výtisků a všechny jsou k dostání exkluzivně v Bistro Kaprova & Bookshop!

Annie Leibovitz je jednou z nejvlivnějších současných fotografek. V knize Portraits 2005 - 2016 se objevuje řada portrétů předních umělců, které doposud nikdy nebyly zveřejněny. Jedině Leibovitz je dokázala zachytit stylem, který z ní učinil jeden z největších talentů na světě. Každá fotografie dokládá její vtip, nápaditost a nevšední schopnost přizpůsobit známé osobnosti a zachytit je v naprosto odlišných originálních momentech.