Naše produkty


V Bistru Kaprova v duchu hesla „Pro nás je dobré jen to nejlepší“ prodáváme výrobky, které jsme vlastnoručně vyrobili v naší kuchyni, nebo pečlivě vybrali u našich ověřených a oblíbených dodavatelů. Tato vína, Prosecco, olivový olej, pesta a další a další výrobky jsou označeny etiketou „By Bistro Kaprova“ nebo „For Bistro Kaprova“. Pod těmito značkami najdete delikatesy,  které vám doporučujeme. Protože stejně jako pro nás je dobré jen to nejlepší, chceme to nejlepší i pro vás.

Prosecco by Bistro Kaprova

Prosecco by Bistro Kaprova

Prosecco D.O.C., vyrobené poblíž italského Trevisa ve vinařství La Farra di Soligo, z vína vypěstovaného v úrodné benátské nížině. Vinařství patří dvěma bratrům a jejich rodinám, kteří zde také tvrdě pracují. Jejich Prosecco patří k těm nejlepším právě díky vysoce kvalitním ručně sbíraným hroznům, ale i technologiím, jakými jsou zpracovávány. Nechte si doporučit to nejlepší z nejlepšího: Prosecco by Bistro Kaprova.

Olivový olej Terra di Bari D.O.P. by Bistro Kaprova

Olivový olej Terra di Bari D.O.P. by Bistro Kaprova

Jedná se o vysoce kvalitní extra panenský olivový olej vyrobený v italském regionu Apuglia v Bari. Tato unikátní oblast je doslova pokryta olivovníky, je jich zde téměř 3 miliony! Začaly tady růst už před třemi tisíci let, v údobí Velkého Řecka. Od té doby se z místního olivového oleje stala po celém světě doslova legenda. Má krásnou zelenou barvu a výraznou vůni. Tento jedinečný a čistý olivový olej má nesporné zdravotní výhody – mimo jiné má silný antioxidační účinek, je lehce stravitelný a pomáhá udržovat vyváženou hladinu cholesterolu v krvi. V Bistru Kaprova ho používáme k přípravě jídel a vřele ho doporučujeme i vám.

Zkratka D.O.P znamená „denominazione d’origine protetta“ – chráněná známka původu.

Víno Bertau Belieu for Bistro Kaprova

Víno Bertau Belieu for Bistro Kaprova

Je nám ctí, že jako jediní v České republice nabízíme a prodáváme vína luxusního  francouzského vinařství Bertaud Belieu. Zaměřili jsme se na jejich vína růžová: Initiále, Héracléa a Prestige. Vinařství se nachází na francouzské Riviéře, v srdci poloostrova Saint-Tropez v Gassin Var. Rozkládá se na ploše 65 hektarů. Právě z 80 procent se zde pěstují vína růžová, která zde mají doslova ideální podmínky.

Pesto Genovese by Bistro Kaprova

Pesto Genovese by Bistro Kaprova

Exkluzivní bazalkové pesto připravené z čerstvé bazalky, opražených piniových oříšků, česneku, sýrů Parmigiano Reggiano a Pecorino, zjemněné olivovým olejem netradičně v kombinaci s máslem. Originální homemade pesto vyrobené na základě ověřené receptury Bistra Kaprova.